Jak zřídit dětské konto bez poplatků a s bonusovou hračkou pro děti?

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
20.12.2016 Spoření

Dobrý den, potřebovala bych zřídit dětské konto na které budu moci 1-2x ročně uložit peníze, které děti dostanou od babiček. Nepředpokládám výběry ani odchozí a příchozí platby. Prosím můžete mi doporučit nějakou banku, kde je vše zadarmo a nejlépe ještě děti při zřízení obdrží plyšovou hračku? děkuji

Dobrý den,

jak staré jsou děti a kolik chcete ročně zhruba ukládat?

Bude-li to celkem 20 000 Kč/rok, doporučuji stavební spoření, kde kromě úroku 1% získáte i státní podporu 2 000 Kč/rok => Wüstenrot. Bude-li to méně a navadí-li Vám peníze ukládat hotově na přepážce banky, volte dětskou vkladní knížku s úrokem 1% do 250 000 Kč a bonusem 500/1 000 Kč při dosažení 12/18 let věku dítěte => Česká spořitelna. Z dětských účtů lze doporučit MONETA Money Bank s úrokem 1,5% do 30 000 Kč. Plyšovou hračku doporučuji zakoupit v hračkářství. Banky nabízející materiální bonusy (u dětských produktů plyšáky, u kreditních karet pro dospělé % z plateb, atd.) mají obvykle o to horší podmínky (nižší úroky, vyšší poplatky).