Banky.cz Bankovní poradna zdarma #340, Dotaz v bankovní poradně

Problém se smlouvou po přestěhování - Kam se obrátit, když pobočka tvrdí, že žádná smlouva není?

Děkuji za zprávu,ale zkusil jsem to na jine pobočce protože jsem se přestěhoval...a paní mi pořád tvrdí dokola,že žádná smlouva není...jen ta nová na které nejsou žádné peníze.opravdu už nevím kam se obrátit..děkuji

pokračování dotazu č. 338:

Dobrý den,

jestli to správně chápu, měl jste naspořené peníze na jedné smlouvě, načež Vám někdo z Modré pyramidy převedl tuto smlouvu a peníze na ni na novou smlouvu a nyní na nové smlouvě nejsou k nalezení peníze ze staré smlouvy - je to tak?