Banky.cz Bankovní poradna zdarma #361, Dotaz v bankovní poradně

Refinancuji hypotéku ČS a potřebuji rychlé odpovědi na své dotazy ohledně výpočtu a možnosti splácení

Dobrý den, refinancuji hypotéku ČS, a jsem nepříjemně překvapená, že výpočet nové výše trvá týden a vaše pracovníce mně není schopná odpovědět, Byla mě nabýdnutá sazba pro 4 letou fiksaci, + snížení o 0,5 procenta za aktivní účet. Chci ponechat původní výši splátky, a vložit minimální splátku, tím se doba splatnosti zkrátí na 24 měsíců, což je kratší doba než nabýdnutá doba fiksace. Pracovnice mě řekla že musím splácet pod dobu fiksace, což v podmínkách smlouvy nikde není a vůbec mě nedokázala zodpovědět na otázky ohledně možnosti 20% mimořádných splátek v průběhu. Děkuji Kotlářová Dofám, že změnítě můj názor na zkostnatělost ČS, které trvá zadání do hypotéční kalkulačky, týden.

Dobrý den,

nejsme Česká spořitelna ani jiná banka, ale pouze bankovně poradenský portál.

Jinak s byrokracií a nepružností větších "klasických" bank plně souhlasím, doporučuji se poohlédnout jinde - zkuste mBank, Equabank, FIO banku či další a  budete mile překvapena.