Banky.cz Bankovní poradna zdarma #362, Dotaz v bankovní poradně

Jak si vybrat banku s výhodným účtem a možností přijímání plateb ze zahraničí?

Dobrý den. Momentálně jsem bez účtu v bance. Je časově náročný vyznat se v nabídkách bank.potřeboval bych účet u banky na bežné posílání výplaty bez zbytečných poplatků za výběry, vedení účtu a jiných skrytých poplatků a zároveň by se mi hodila možnost posílání peněz na účet ze zahraničí.např v eurech a dolarech.Děkuji za odpověď!!!

Dobrý den,

doporučuji běžný účet od FIO banky, kde je všechen běžný provoz bez poplatků a velmi příznivá poplatková politika pro odesílání a přijímání přeshraničních plateb v rámci EU (SEPA/TARGET 2).