Banky.cz Bankovní poradna zdarma #433, Dotaz v bankovní poradně

Jak získat hypotéku bez doložení příjmu pro pracovníky v zahraničí?

Obracim se na Vas s prosbou ,jestli by jste mi nezaslali seznam bank v CR,ktere poskytuji uvery na nemovitost,bez dolozeni prijmu.Muj problem je ,ze pracuji v zahranici a dostavam vyplatu (1000€u) tzv. "na ruku" ,takze nemuzu dolozit vypisy z uctu.Uver bych zadal na doplaceni nemovitosti za 520.000 KC z toho jiz jsem zaplatil 300.000KC,takze uver bych zadal na 220.000 Kc.Ja mam 34 let,bez zavazku (zadny jiny uver,exekuce,pujcka),jsem obcan CR,trvaly pobyt take v CR.Vlastnim jiz jednu nemovitost.
Dekuji za Vasi pomoc
S pozdravem Roman

Dobrý den,

mrkněte do sekce hypoteční úvěry zde a hledejte úvěry bez doložení příjmů. Určitě pochodíte např. u Hypoteční banky. Úroky jsou malinko vyšší a pohybují se okolo 5%. S parametry dluhu 220 000Kč a hodnotou nemovitosti min. 520 000Kč se o Vás banky ještě poperou.