Banky.cz Bankovní poradna zdarma #625, Dotaz v bankovní poradně

Jak zjistit, zda jsem stále na černé bankovní listině kvůli upomínce?

Dobrý den.chtěl jsem ze zeptat..kdysi jsem se kvůli upomínce na 300kč dostal na nějakou černou bankovní listinu..z této listiny prý po čase zmizím...ale chtěl vědet kde zjistim někde jinde než v bance....děkuji za info

Dobrý den,

patrně myslíte onou černou listinou bankovní registr neplatičů.

Aktuální stav (jste-li tam stále veden či již vymazán) Vám bohužel je schopen potvrdit pouze někdo, kdo má do dané databáze přístup, tedy banka, která to udělá ráda, ale za poplatek.