Banky.cz Bankovní poradna zdarma #699, Dotaz v bankovní poradně

Jak získat úvěr a vyplatit se z exekucí s měsíčním příjmem 27 000 Kč?

Dobrý den je mi 31 let jsem svobodný bezdětný ale v mládí jsem si nasekal pokuty u DPMB samozřejmě pohledávky prodali exekutorům a teď mi chodí jedna exekuce za druhou přemýšlel jsem o úvěru abych se z toho vyplatil jelikož to co mi sráží zaměstnavatel je šílený a zbývá mi dohromady na život nic můj čistej měsíční příjem je 27000 Kč bez srážek nemám čím bych ručil je nějaká možnost úvěru odhaduji že celkově mi exekuce činí kolem 80000 Kč. děkuji.

Dobrý den,

kolik je Vám strháváno měsíčně přesně? Při příjmu 27k odaduji, že to může být i 20k, tedy exekuce by měla být umořena po zhruba 4 měsících.

Vyplatit exekuci spotřebitelských úvěrem je určitě také řešení a pokud se Vám o suchém chlebu a vodě nechce čekat ještě pár měsíců, doporučuji úvěr poptat u ZUNO Bank či Air Bank, které nabízejí revolučně nízké úrokové sazby do 10%. Většina ostatních bank začíná na 15% a více.