Banky.cz Bankovní poradna zdarma #814, Dotaz v bankovní poradně

Jak najít banku pro konsolidaci kreditní karty a kontokorentu bez nutnosti zahrnutí již zkonsolidovaného úvěru?

Dobrý den, potřebuji zkonsolidovat kreditní kartu 142000 a kontokorent 30000.Mám už jeden zkonsolidovaný úvěr, který mám doplacený za 2 roky a který nechci zahrnout do této konsolidace kreditky a kontokorentu.Kterou banku by jste mi poradil ke konsolidace, která nebude chtít konsolidovat jako balíček všech tří produktů a která mi nabídne třeba i nějakou hotovost.I co se týče poplatků, RPSN, atd....Chtěl bych konsolidovat cca. na 72 měsíců,. Děkuji za odpověď

Dobrý den,

vyzkoušejte Equa bank, která nabízí jedny z nejlepších podmínek pro refinancování a konsolidaci. Dluhy, které do konsolidace nechcete zahrnout Vám samozřejmě nikdo nutit nebude.

Podmínkou je samozřejmě doložitelný pravidelný a dostatečně vysoký čistý příjem, který bude schopen pokrýt nově zkonsolidovaný dluh i ten stávající, který chcete platit i nadále mimo.