Banky.cz Bankovní poradna zdarma #905, Dotaz v bankovní poradně

Jak získat prodloužení odkladu snížení splátek při ztrátě zaměstnání a nízkém příjmu?

Dobrý den, prosím o radu, jak postupovat při zamítnutí odkladu snížení splátek z důvodu ztráty zaměstnání. Byl mi povolen odklad na 4 měsíce., do srpna 2013. Nyní jsem si našla práci na půl úvazku můj příjem je tč. 4000Kč, druhá žádost o odklad původní výše splátek mi byla zamítnuta, přestože jsem navrhla snížení na splátky ve výši 50% původních částek. Od příštího roku budu mít příjem - předčasný starobní důchod. Prosím poraďte, jak získat možnost ještě na 6 až 8 měsíců odklad.

Dobrý den,

na refinancování od jiné banky bohužel nedosáhnete, neb každý kdo by Vás mohl přeúvěrovat si prvně prověří Váš pravidelný čistý měsíční příjem (jako minimum pro jakoukoliv půjčku banky uvažují 7 - 8 000Kč/měsíc, smlouva na dobu neurčitou, resp. do data splacení celého úvěru).

Půjčky od nebankovních společností/kohokoliv, kdo nebude hledět na Váš příjem nedoporučuji - rychlá a spolehlivá cesta do pekel.

Zkuste si najít další práci, zpeněžit cokoliv bez čeho se obejdete či si půjčit v rodině/u přátel. Moc na výběr bohužel nemáte. Držím palce!