Banky.cz Bankovní poradna zdarma #940, Dotaz v bankovní poradně

Osobní bankrot: Jak se zbavit dluhů a doplatit zbývající částku?

Dobrý den, myslím osobní bankrot. Schváleno od 05/2011 na cca 1530000kč k dnešku zbývá doplatit cca 570000kč. Výdělek cca 30000kč/měs čistého.

Pokračování dotazu č. 939: Děkuji za doplnění. Toto je naštěstí jeden z těch velmi dobrých osobních bankrotů, čistý příjem 30 000Kč/měsíc je pádným argumentem.

Kolik měsíčně splácíte, resp. kolik Vám měsíčně zůstává?

Bude to trochu komplikované, rozhodně Vám nepůjčí každá banka a asi předem můžete zapomenout na nabídky nízkonákladových bank (jako mBanka), které nabízejí velmi dobrou úrokovou sazbu, ale požadují vyšší LTV % a klienta "bez komplikací".

Zkusil bych se poptat Hypotéční banky, která má vyšší úroky i poplatky, ale je ochotná řešit i takto nestandardní situace. Můžete vyplnit i rychlý formulář zde a kolegové se na to blíže podívají a zkusí najít řešení/dát konkrétní nabídku.