Banky.cz Bankovní poradna zdarma #949, Dotaz v bankovní poradně

Jak získat pomoc s úvěrem a záznamem v registru pro invalidního důchodce?

Dobrý den mám uvěry manžel mi zemřel takže jsem opožděná jenom o jednu splátku jinak platím spořádaně dali mě do registru jsem invalidní důchodce a konsolidaci mi neudělali berou si celý důchod nemám nikde odvolání je nějaká pomoc od nějaké jiné banky prošla jsem 5 bank a nic pomohla by mi nějaká banka děkuji za odpověd

Dobrý den,

kolik ještě zbývá doplatit na úvěru, kolik měsíčně splácíte a jaký je Váš čistý měsíční příjem?

Konsolidace je možná s minimálním čistým měsíčním příjmem kolem 7500 Kč. Pokud máte méně, nikdo Vám nepůjčí ani neudělá konsolidaci. Pokud této hranice dosahujete, byla by šance na konsolidaci dosáhnout (bude záležet na výši dluhu).