Banka nechce dát hypotéku, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online
22.11.2018 Hypoteční poradna

Dobrý den, poradíte mi prosím s postupem, co dál dělat? Prošel jsem skóringem v bance na hypotéku, banka slíbila že dá hypotéku. Potom chtěla, abych doložil, že mám vlastní zdroje. Tak jsem uložil na účet ještě 300 000 Kč, které jsem měl našetřeno na nákup bytu. Nakonec banka hypotéka zamítla z důvodu, že mě kontroluje finančák pro praní špinavých peněz. Byl na finančáku a on žádné kontroly nevede na moje jméno. Měsíční obrat na účtu mám cca 20 000-40 000 Kč. Nepřichází velké částky. Teď to vypadá tak, že ztratím rezervační zálohu na nemovitost 150 000 Kč. Co musím udělat? Všechny účty funguji v bankách

Dobrý den,

kontaktujte prosím naše specialisty přes formulář hypoteční kalkulačka. Pokusíme se pro Vás najít nejvhodnější řešení. Neprošetřuje-li Vás finanční úřad, neměl by být problém hypotéku získat.