Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #8785, Bankomat mi nevydal peníze

Bankomat v Anglii mi neoprávněně strhl peníze, jaká je šance na jejich vrácení?

31.1.2020 Banka

Dobrý den, v Anglii se mi stala nepříjemná situace, kdy jsem chtěl vybrat hotovost z bankomatu, ale po shlédnutí kolik by stal kurz bankomatu jsem transakci (70£) zrušil, ale přesto se mi transakce zaučtovala a momentálně strhla. Vyjel dokonce lístek, že jsem sumu vybral, i když to tak nebylo. Podal jsem reklamaci u banky. Jaká je prosím šance, že mi peníze budou navraceny? Jedna se o mBank karta VISA vybíráno na bankomatu v GB společnosti Money corp. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

byl-li výběr zaúčtován přestože jste žádné peníze nedostal, pak je šance na vrácení peněz s podáním reklamace vysoká.