Běžný účet u Equa bank, Běžný účet

11.5.2020 Běžný účet

Pokračování dotazu č. 10012: Dobrý den, co byste mi tedy doporučili za předpokladu nepřekročitelné podmínky Garmin Pay? Jinak si nejsem jistý, jestli by pro mě podmínka 3 plateb u Equa bank nebyla problémem.

Dobrý den,

3 platby kartou měsíčně u Equa bank nejsou povinné. Banka Vám za ně pouze nabízí bonus v podobě lepšího úročení - při splnění podmínky se Vám zůstatek na spořícím účtu do 200 000 Kč úročí 1% (jinak 0,2%). Vedení účtu a všechny související služby máte vždy zdarma a bez podmínek. Je-li pro Vás Garmin Pay nutností, pak volte běžný účet od Creditas.