Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #14966, Chtěla bych se proinvestovat z bankrotu

Chtěla bych se proinvestovat z bankrotu, Exekuce a insolvence

Pokračování dotazu č. 14959: Dobrý den, budu s tím muset na Policii, je to podvod. V bance jsem zažádala o vrácení plateb, které šly přes Binance. Alespoň kdyby ty se mi vrátily, byla bych velmi šťastná. Myslíte že mám šanci na vrácení? Ještě jeden dotaz. Mám účet u Bitstock. Mohu nakupovat BTC a prodávat ze ziskem když jsem v insolvenci? Mohu mít vůbec tento účet?

Dobrý den,

šance na vymožení peněz z podvodníka v zahraničí je téměř nulová. Investiční účet v insolvenci mít můžete, ale spíše bych Vám doporučil se soustředit na splácení závazků a nehazardovat s kryptoměnami. Kryptoměny jsou vysoce rizikové, doporučuje se do nich investovat jen takové množství peněz, jehož ztráta Vás existenčně neohrozí. Vy jste v osobním bankrotu a peněz nazbyt určitě mnoho nemáte. Vyhněte se této loterii obloukem, štěstí Vás zde nečeká (naopak je možné, že zase naletíme podvodníkům).