Jak zjistit, zda jsem dosáhl limitu darovací smlouvy ve výši 1 500 Kč?

Pokračování dotazu č. 6854: Od mého správce mi bylo řečeno, že dar by měl být plněn každý měsíc bez ohledu na moje jiné příjmy. Přece jen se má jednat o příjem od třetí osoby, takže by neměl být navázán na moje další příjmy. Dokud prý nedorazí dar, tak nezaplatí alimenty, které má posílat správce ex-přítelkyni. Jak zjistím, že jsem s příjmy dosáhl nad rámec darovací smlouvy? Jedná se o částku 1 500 Kč. Děkuji

Dobrý den,

pokud Vám dárce přestane platit, nic s tím nezmůžete Vy ani insolvenční správce. Budou-li Vaše příjmy i bez daru dostatečné pro zdárné ukončení insolvence, je vše v pořádku. Aktuální plnění podmínek insolvence (kolik jste splatil a kolik ještě splatit musíte) Vám sdělí Váš insolvenční správce.