Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #18347, Dědictví ze zahraničí

Banka hrozí stíháním za praní špinavých peněz kvůli neexistujícímu dědictví – co dělat?

29.6.2022 Podvod

Dobrý den, opět se na Vás obracím s prosbou o radu a pomoc. Z USA mi pořád píše manažer banky, že jestli nezaplatím 8 000 euro za dědictví, budou mne stíhat za praní špinavých peněz. Já ani nevím, jestli nějaký fond existuje. Jediné čím je to podložené jsou vystavené dokumenty na moje iniciály. Jsem už 2. rokem psychicky a finančně na dně, kam jsem se dostala díky jejich věčným poplatkům a slibům, že je to už poslední poplatek. Nevím jestli se obrátit na policii ČR. Mám obavy a strach, že jestli nějaké dědictví existuje a já nezaplatím částku kterou žádají a já nemám kde už vzít další peníze, že skončím ve vězení.

Dobrý den,

žádné dědictví neexistuje, podvodníci si z Vás celou dobu dělají legraci a jen Vás obírají o peníze. Není se třeba ničeho obávat. Žádné další peníze podvodníkům už neposílejte.