Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #13062, Dlužila jsem bance a vzali mi invalidní důchod

Dlužila jsem bance a vzali mi invalidní důchod, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
19.2.2021 Půjčka

Dobrý den, moc Vás prosím o radu. Požádala jsem si před týdnem o insolvenci a teď 17.2. mi přišel ID na můj účet. Bohužel mi ho banka zablokovala, protože jsem u ní měla konsolidaci, která se připojuje k insolvenci. Já bych však potřebovala vědět, jestli mi může banka vyplatit aspoň životní minimum. Exekuci nemám žádnou. Už jsem si založila nový účet u jiné banky, která už poslala žádost na výplatu ID od měsíce března, ale teď momentálně jsem úplně bez jakéhokoliv příjmů a nevím co můžu udělat a zda mi tedy banka může nějakou částku vyplatit. Předem moc děkuji za odpověď.

Dobrý den,

bance dlužíte peníze a tak banka použila příchozí platbu (invalidní důchod) k částečnému umoření vašich dluhů. Dvojnásobek životního minima Vám banka vyplatit nemůže, není bohužel z čeho (nemáte dostatečný zůstatek na účtu).