Dobrý spořící účet, Spoření

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
12.8.2019 Spoření

Dobry den, mam u UniCredit banky sporici ucet Prima a k nemu technicky ucet (technicky ucet byl zrizen soucasne se spor. uctem Prima pred cca 7-8 lety). Z techn. uctu jdou trvale prikazy - cca 5-6 trvalych prikazu za rok. Mam internetove bankovnictvi. Dnes mi z UniCredit oznamili, ze techn. ucet se rusi a mohou z nej prejit na U konto (s podminkou mesicniho prijmu 12 000 Kc). Pokud nebudu mit zajem o U konto, technicky ucet se rusi. Nemam zajem o U konto. Sporici ucet mi zustava. Mohu ze sporiciho uctu Prima platit trvale prikazy. Technicky ucet (na kt. jsem prevadela penize ze spor. uctu) jsem pouzivala pouze pro tyto trvale prikazy (platba na nej sla pouze ze spor. uctu Prima); jine platby z techn. uctu nesly. Pokud je mozne platit trvale prikazy ze spor. uctu Prima, nebude mi banka za to uctovat poplatek. Dekuji.

Dobrý den,

na spořícím účtu PRIMA od UniCredit Bank se Vám peníze aktuálně úročí pouze 0,01%. Doporučuji tento účet zrušit a převést všechny peníze do Moneta Money Bank, která aktuálně úročí vklady do 1 mil. Kč 2%. Běžný účet u Moneta Money Bank není podmínkou, ale je zcela zdarma a bez jakýchkoliv podmínek.