Jaká je částka, kterou musím zaplatit při doplacení celé insolvence a co se stane po splacení za rok?

Dobrý den, pokud by šla doplatit celá insolvence, musela bych zaplatit celou částku co dlužím nebo jen těch 60%? Nebo když to budu mít splacené za rok, tak mi insolvence skončí? Nebo budu platit dal? A pak mi přeplatek vrátí? Děkuji moc

Dobrý den,

při jednorázovém doplacení insolvence je třeba uhradit 100% zbývajících přihlášených pohledávek (nikoliv pouze 60%). Insolvence končí splacením 100% dluhů nebo uplynutím 5 let (nebo 3 let při splacení 60%). Pozor, insolvence nekončí splacením 60% např. po prvním roce. Po ukončení insolvence se nic dále neplatí.