Equa bank - vklad hotovosti, Běžný účet

11.10.2017 Běžný účet

Dobrý den, mám běžný účet u Equa bank, otevřen nedávno. Pokud na něj chci převést hotovost, jaké mám možnosti? Mohu zajít na pobočku nebo je možnost formou vkladomatu? Děkuji

Dobrý den,

hotovost lze na účty Equa bank vkládat přes Českou poštu. Zajděte na nejbližší pobočku pošty a vyplňte poštovní poukázku A (nezapomeňte uvést variabilní symbol 111, na základě čehož Vám Equa bank zpětně automaticky proplatí náklady na vklad přímo na účet). Equa bank dotuje 1 vklad měsíčně (max. 40 Kč).

Equa bank nemá hotovostní pobočky ani vkladomaty. Oboje je velmi nákladné a hotovost na účet dnes vkládá pravidelně málokdo. Díky úsporám pak může Equa bank nabídnout běžný účet zcela zdarma a bez podmínek.