Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #4675, Era opět odmítá výplatu peněz

Era opět odmítá výplatu peněz, Banka

14.5.2018 Banka

Zdravím, jsem klientkou Era a stěhuji se do Stochova (Kladno). Tam mi řekli, že pro vyzvedávání peněz musím mít kartu a limit je jen 5 000 Kč. Tady v ČB mně bez problému dali větší částky na OP. Prý není Era jako Era. Ptám se tedy, kde v Praze si mohu v budoucnu takto peníze vyzvedávat. Nechci žádnou kartu. Vždy si vyzvedávám vyšší obnos, se kterým hospodařím a až se zásoby ztenčí, tak jdu znovu. Děkuji za odpověď. Nenašla jsem nikde tel. na nějakou centrálu Ery a tak to činím tímto způsobem. S pozdravem Magda.

Dobrý den,

v naší poradně řešíme minimálně jednou týdně nešťastného klienta, kterému Era nechce vyplatit hotovost na pobočce. Bohužel skutečně platí, že úroveň poskytovaných služeb se dramaticky liší dle poboček. Tak to ale bohužel dopadá, když u jednoho okénka řeší listovní služby, prodej omalovánek a bankovnictví. Doporučuji tuto banku nebanku vyměnit za skutečnou banku, kde budete mít vše zdarma, bez podmínek a obsluha bude vždy ve vysoké kvalitě.

Doporučuji si platební kartu zřídit a maximálně ji využívat. Přináší Vám to samé výhody. Mimo výběrů zdarma z bankomatů všech bank (to nabízí Equa bank) můžete platit všechny nákupy bezhotovostně kartou. Nenosíte s sebou hotovost, nikdo Vás nemůže okrást. Mnoho lupičů se cíleně specializuje na seniory, kteří si chodí pro hotovost na pobočky a následně hotovými penězi platí nákupy.

Trváte-li na výběrech hotovosti na pobočkách, doporučuji Fio banku, kde máte vedení účtu a všechny transakce zdarma (včetně výběrů peněz na pobočkách). V Kladně mají pobočku na drese Suchardova 515. Dejte sbohem bankovním poplatkům a nedokonalému servisu.