Jak vyzivovaci povinnost ovlivňuje exekuci a trvalý pobyt?

Pokračování dotazu č. 11514: Dobry den, mam 1 vyzivovaci povinnost. S partnerem sice ziji ve spolecne domacnosti, ale kvuli exekuci tady nemam trvaly/ani prechodny pobyt. Moje materska cini 25 000 Kc. Dle exekucni klakulacky by se srazka provadet mela. Jinak nechapu tuhle situaci, kde muze byt problem.

Dobrý den,

děkuji za doplnění. Máte-li dostatečný příjem pro provádění exekučních srážek a ty prováděny nejsou, mohl věřitel výkon exekuce pozastavit nebo došlo k administrativnímu pochybení na straně exekutora či ČSSZ (exekutor např. nepožádal o provádění srážek).