Exekuce od Komerční pojišťovny i přes zaplacení exekutora - je to protiprávní?

Dobrý den, mám exekuci od Komerční pojišťovny. Přitom Komerční bance jsme zaplatili přes 50 000 Kč za exekutora po dražbě nemovitosti, kdy nebyly včas předány peníze KB exekutorem z dražby. Měla banka právo mě pokutovat, i když jim KB peníze přiklepla? Má pravo mě dat k exekuci Komerční pojišťovna, když úvěr a s ním pojištění, byl sepsán v Komerční bance, kdy jsme bankovního poradce KB požádali po dražbě nemovitosti, zda je nějaký dluh, kdy poradce zaslal jen častku přes 50 000 Kč a nechěli po naší urgenci ve výpise vykazovat zůstatek? Dluh je již splacen, ale najednou mám exekuci od Komerční pojišťovny. Není to protiprávní, že mě dali k exekuci, i když poradce tvrdil, že častkou uvedenou výšše za exekutora je dluh splacen? Myslím si, že banka mě neměla pokutovat. Nemohla jsem ovlivnit předání peněz exekutorem a ten stejný exekutor, kerý KB včas nedal peníze, byl pověřen Komerční pojišťovnou. Co s tím? Díky za odpověď.

Dobrý den,

jestli jsem váš případ pochopil správně, pak jste si u KB sjednala půjčku a současně prostřednictvím KB pojištění od Komerční pojišťovny? Přestože jste si oba produkty sjednala na jednom obchodním místě (KB), uzavřela jste smluvní vztah se dvěma entitami (KB a KP). Uhrazením dluhu u KB nemusel tak nutně zaniknout dluh u KP.