Kolik by se strhávalo z čistého při exekuci a platbě výživného?

Dobrý den, prosím Vás, poslední otázka. Kdyby došlo na exekuci, kolik by strhávali z 21 000 Kč čistého? Navíc platím výživné na dceru 4 000 Kč. Pak mám ještě tzv diety, ale ty se asi nepočítají jako příjem. Zajímá me částka k zaplacení u 21 000 Kč, když navíc platím výživné 4 000 Kč. Moc si Vás vážím! Pomohl jste mi! Děkuji

Dobrý den,

záleželo by, zda by vymáhané pohledávky v rámci exekuce byly přednostní nebo nepřednostní. Ani v nejhorším případě by Vám nebylo strháváno více než v insolvenci.