Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #13048, Exekuce a životní pojištění

Exekuce a životní pojištění, Exekuce a insolvence

Dobrý den, jsem pojistitel. Když byly synovi dva roky, tak jsme ho s dědou pojistili. Teď je synovi skoro devatenáct a mně přišel dopis, že exekutor zrušil pojistku. Pojistka měla běžet až do října. A peníze vyplaceny synovi. Já neplatila ani korunu, celá léta to platil děda. Co máme dělat? Mám další tři děti, ty měly to samé a bez problémů jim pojistky došly do konce a byly vyplaceny jim. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

zrušil-li exekutor životní pojištění syna neoprávněně (na pojistce se nenacházely vaše peníze), domáhejte se navrácení peněz podáním vylučovací žaloby.