Jak získat půjčku/hypotéku na dům bez úspor a s ručiteli?

Sjednejte si hypotéku online

Dobry den, za jakych okolnosti se da ziskat pujcka/hypoteka na dum, kdyz nemam zadne uspory. Zadna insolvence ani dluhy, staly prijem na dobu neurcitou a dva rucitele se stalym prijmem tez na dobu neurcitou (vsichni jiz po trimesicni lhute). Je mozne zazadat o hypoteku na dum s cenou kolem 2,5 mil. Kc a za predpokladu, ze by bylo uznano 70% kupni ceny, pozadat i o normalni pujcku ve vysi zbyle castky potrebne k zaplaceni celeho objektu? Splatky neresim, na tech by se podileli tri lide s prijmem (cca) 20 000 Kc, 30 000 Kc a 15 000 Kc s dolozitelnym prijmem. Jaka je nejjednodusi cesta k jednorazovemu zaplaceni celeho objektu? Dekuji

Dobrý den,

banky Vám nemohou půjčit více než 80-90% z hodnoty kupované nemovitosti, tedy je třeba mít našetřeno 10-20% z kupní ceny (nebo ručit ještě jinou než kupovanou nemovitostí). Jiné cesty není, určitě si nelze těchto 10-20% půjčit separátně v jiné bance.