Jaký minimální příjem potřebuji v Čechách, abych pokryla insolvenci?

Dobrý den, žiji v Německu, jsem v insolvenci, vydělávám 1165 Euro čistého a chtěla jsem se zeptat, kolik bych minimálně musela v Čechách vydělat, aby byla pokryta insolvence. Momentálně mi strhávají 20 Euro z platu.

Dobrý den,

pro česká insolvenční řízení zahájená před 6/2019 platí, že je třeba splatit během 5 let min. 30% dluhů. Pro řízení zahájená po 6/2019 je stanovena podmínka splácet měsíčně min. 2 200 Kč, což jedinec bez vyživovacích povinností splní v tuzemsku s čistým příjmem min. 10 000 Kč.