Kolik mi zůstane z platu v insolvenci od 1.7.?

Dobrý den, kolik mi bude zůstávat od 1.7. v insolvenci z platu 36 000 Kč?. Jinak insolvenci mi budou strhávat asi až od září, děkuji za odpověď.

Dobrý den,

v tuto chvíli by Vám z platu 36 000 Kč čistého bez vyživovaných osob zůstávalo 13 816 Kč. Jaká bude situace v září si netroufám soudit, neboť letos se výpočet měnil již 2x (od 1/1 a 1/4) a ještě se bude měnit jednou od 1/7.