Jak se zbavit zástavního práva na byt po skončení insolvence?

Dobrý den, 12/19 nám skončila insolvence (úspěšně). Náhodou jsem se dověděla, že je na náš byt stále zástavní právo. Katastrální úřad mi sdělil, že o výmaz zástavního práva nemohu žádat já, ale že toto měla vyřídit má insolvenční správkyně. Zatím mi paní doktorka neodpověděla, tak chci vědět, co s tím můžu já dělat. Děkuji

Dobrý den,

zástavní právo uvalené ins. správcem by měl nechat po skončení insolvence vymazat správce (on musí potvrdit, že insolvence byla ukončena a zástava může být vymazána).