Jak se dostat z osobního bankrotu, když nemůžete doložit příjem rok zpětně ani dopředu?

Dobrý den, od 7. měsíce 2020 jsem živnostník, mám zatím vystavené 2 faktury a rok zpětně žádný příjem. Chci jít do osobního bankrotu. Jaké mám možnosti, když nemůžu doložit příjem rok zpětně a vlastně ani rok dopředu? Děkuji

Dobrý den,

musíte přesvědčit soud, že budete schopen splácet měsíčně po dobu následujících 5 let min. 2 200 Kč, což by neměl být problém i s takto chudou příjmovou historií.