Co dělat, když jsem v insolvenci a nemohu splácet kvůli ztrátě práce?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, od 9.12. 2020 mám schválenou insolvenci. Při podávání žádosti jsem byl OSVČ a měl jsem slušný příjem, podle kterého mi vyměřili splátku 15 000 Kč. Ale teď díky Covidu jsem bez práce a nemám jak zaplatit ani první splátku, která je teď v lednu. Musím na ÚP. Da se s tím něco dělat?Děkuji za info

Dobrý den,

o pozastavení živnosti informujte svého ins. správce a domluvte se s ním na dalším postupu. V insolvenci je třeba splácet min. 2 200 Kč měsíčně, což byste měl být schopen hradit i z podpory v nezaměstnanosti.