Jak pomoci dceři a zeti s insolvencí? Zvládnete mimořádné a nepravidelné splátky?

Dobrý den, dcera se zetěm mají insolvenci. Mohu jim pomoci se splácením mimořádnými nepravidelnými splátkami? Děkuji

Dobrý den,

se splácením dluhů pomoci můžete. Otázkou však je, čeho byste tím dosáhla. Pro úspěšné oddlužení stačí manželům splácet min. 3 300 Kč měsíčně po dobu 5 let. Pokud by vaše mimořádné splátky nevedly k uhrazení 100% dluhů dříve než za 5 let (nebo min. 60% za 3 roky), nemělo by to žádný smysl (zaplatila byste část dluhů, která by jinak byla dlužníkům prominuta).