Insolvence a důchod: Kolik peněz mi bylo zaplaceno a co dál?

Dobry den, mam insolvenci od 2018, zacali mi strhavat prve 2 500 Kc, pak to navysili na 2 700 Kc. Byl jsem na Uradu prace, mel jsem invalidni duchod 1. stupne. Strhavali mi cely rok 2019, mel jsem plny duchod, pul roku mi strhavali 4 200 Kc, mel jsem duchod 13 600 Kc. Pak se navysoval, do ted platim. Podali jsme s advokaty ten osobni bankrot, dluh cinil 160 600 Kc. Dali jsme s advokaty castku 88 600 Kc, spocitali mi zivotni minimum plus naklady, bylo mi vse schvaleno a byl mi pridelen insolvencni spravce. Chci se zeptat, mam zaplaceno 106 000 Kc. Ptal jsem se pana spravce a on mi rekl, ze tam mam zaplaceno jen 43 000 Kc. Ptal jsem se na socialce a ti mi rekli, ze penize posilaji jemu. Volal jsem na ministerstvo a ti mi rekli, ze tam poslal 43 000 Kc. Mam ho dat k soudu? Dekuji.

Dobrý den,

z vašich splátek se automaticky odečítá odměna insolvenčního správce (min. 1 100 Kč měsíčně). Dále jste hradil náklady na přezkum pohledávek a odměnu advokátů za podání návrhu na oddlužení. Pokud Vám bylo sraženo 106 000 Kč, reálný úmor dluhu bude nižší (rozdíl tvoří výše zmíněné náklady a odměny). Jinak insolvenci splácíte celých 5 let nehledě na případné splacení částky, kterou jste si stanovil jako cíl v návrhu na oddlužení (88 600 Kč). Pro dřívější ukončení insolvence by bylo třeba splatit 100% přihlášených pohledávek (160 600 Kč).