Jak se vyhnout insolvenci a co dělat, když je zamítnuta žádost o novou insolvenci?

Dobrý den, chci se zeptat, dlužím na splátkách v insolvenci 25 000 Kč a hrozí mi ukončení insolvence. Když mi správce zruší insolvenci a znovu požádám o novou insolvenci, když mi bude zamítnuta, jak se tato situace řešit kromě insolvence? Poradíte mi? Když nepůjde insolvence, co mám dělat? Dluh je 299 000 Kč, poradíte mi?

Dobrý den,

a nebyla by to zbytečná škoda nechat si zrušit insolvenci pro takovou maličkost jako 25 000 Kč? Najdete si na 1-2 měsíce brigádu či směny navíc, budete pracovat třeba 16 hod. denně, snížíte své výdaje na naprosté minimum (život o chlebu a vodě) a za 2 měsíce bude po problému. Je to jenom o osobní disciplíně a vůli. Určitě se Vám to vyplatí. Co to je 2 měsíce nepohodlí proti zničenému životu?