Jak získat zpět 1 586 Kč, které mi byly neoprávněně strženy?

Dobrý den, nedávno jsem se ptal, jak je to s výpočtem nezabavitelné částky. Kalkulačka na webu justice už je sice zaktualizovaná, ale stalo se to, co jsem čekal. Z čisté mzdy 33 000 Kč mi bylo posláno jen 15 125 Kč namísto 16 711 Kč. Informoval jsem o tom svého ins. správce, ale nekomunikuje. On tak nějak celkově nekomunikuje. Máte nápad jak se k těm 1 586 Kč co mi strhli navíc dostat?

Dobrý den,

nápravu požadujte od mzdové účtárny vašeho zaměstnavatele, která Vám srážky špatně spočítala (opravdu se nemohou vymlouvat na nefungující internetové kalkulačky, které neposkytují závazné info). Pokud správce nekomunikuje a neposkytuje vám adekvátní služby (za které ho platíte), můžete podat podnět soudu.