Insolvence a příjmy manželky: Může insolvenční správce zabavit peníze?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat. Máme s manželkou insolvenci. Manželka čeká druhé dítě. Žádný příjem manželka nemá. Pouze dostává od ÚP doplatek na bydlení ve vyšší 5 820 Kč a dále rodičovský příspěvek 910 Kč. Má nárok insolvenční správce na část peněz? Jelikož jsem to nehlásil ani manželka insolvenčnímu správci, že tyto peníze manželka dostává každý měsíc. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

tyto příjmy byste nahlásit měli, ale reálně z nich nejde nic strhávat (jsou příliš nízké).