Kolik mi účetní nestrhla z minulé výplaty? A jak mohu nárokovat zpět špatně strženou částku?

Dobrý den, pořád mi to vrtá a dloubá hlavou. Jsem v insolvenci. Chtěla bych se zeptat, jestli mi účetní nestrhla z minulé výplaty moc. Čistá mzda byla 24 097 Kč. Mám celkem 3 vyživovací povinnosti (2 děti a manžel). Při čisté mzdě 24 097 Kč mi byla provedena srážka účetní 5 370 Kč. Exekuci jsem neměla. Pobírám v práci ještě stravenkový paušál, ten ale nepodléhá insolvenci ani exekuci. A to byla částka 1 045 Kč. Z výplaty jsem tedy dostala i se stravenkovým paušálem 19 772 Kč. Děkuji za Vaši odpověď. Popřípadě, jestli můžu nárokovat zpět špatně strženou částku zpětně a od koho (ins. správce)? Děkuji a hezký den.

Dobrý den,

z čistého příjmu 24 097 Kč by Vám mělo se třemi vyživovacími povinnostmi zůstávat 19 829 Kč. Pokud Vám zaměstnavatel vyplatil méně, žádejte nápravu po mzdové účtárně.