Jak správně vypočítat svůj čistý plat a vyřešit nesrovnalosti mezi insolvenčním správcem a mzdovou účetní?

Dobrý den, jak jsem zde již psal, mám čistý plat 43 000 Kč a nemám žádnou vyživovanou osobou. Psali jste Vy i můj insolvenční správce, že by mi mělo zbýt dle nového výpočtu 16 711 Kč. Nicméně moje mzdová účetní si stojí za svým, že mám brát 15 125 Kč. Přehazuje si mě správce a mzdová účetní a že si to mám řešit s tím druhým. Nevím jak mám postupovat dále. Můžete poradit ? Děkuji.

Dobrý den,

srážky ze mzdy Vám má správně spočítat mzdová účetní (nikoliv ins. správce). Domáhejte se nápravy u svého zaměstnavatele, konkrétně u mzdové účtárny.