Odměna správce v insolvenci při přerušení a následném ukončení: Co platí v případě ID III stupně a přerušení insolvence?

Dobrý den, v 7/2020 mi bylo schváleno oddlužení plněním splátkového kalendáře a zpeněžením majetkové podstaty, koncem roku 2020 jsem vážně onemocněla a byl mi schválen ID III stupně, zažádala jsem o přerušení insolvence, bylo mi soudem vyhověno. Během přerušení mého oddlužení byla prodána nemovitost a byl uspokojen zajištěný věřitel, dále mi do majetkové podstaty spadlo dědictví, insolvenci jsem nechala soudem opět rozvolnit, aby mohlo dojít k ukončení. V současně době bude správce uspokojovat nezajištěné věřitele ve 100%. Zajímá mne odměna správce. Ze zajištěné pohledávky si správce započetl odměnu 9,5 % a z nezajištěných pohledávek 15%. Je toto možné i v případě, když mi byl v průběhu insolvence přiznán ID III stupně a vzniklo přerušení insolvence po dobu 5 měsíců?

Dobrý den,

přiznání invalidního důchodu ani přerušení insolvence na pár měsíců nemá vliv na výši odměny ins. správce.