Jak požádat o fixní splátku na insolvenci soudem?

Dobrý den, můžu napsat na ins. soud a poprosit o fixní splátku? Mám předpoklad zaplacení 100% za 5 let a když by mi schválili fixní splátku, tak bych zaplatila tak 70%. Životní minimum se nezvedá, ale neustále se zdražuje bydlení, elektřina, jídlo a doprava. Vše vysokým tempem a to bydlím v 1+1 a mám dítě. Bohužel uskromnit se už víc nejde, dítě potřebuje mlíčko a plenky.

Dobrý den,

o fixní splátku požádat můžete, ale ins. soud Vám ji nemusí schválit (zejména v situaci, kdy byste bez fixních splátek splatila výrazně více). S náklady na dítě by Vám měl pomoci otec (dobrovolně či nedobrovolně skrz alimenty).