Můžu si po schválení oddlužení koupit auto, i když mi předtím zabavili jedno?

Dobrý den, na konci června jsem zažádal insolvenční soud o schválení oddlužení splátkovým kalendářem se zpeněžením majetkové podstaty. Teď jsem ve fázi, kdy v insolvenčním rejstříku byla zveřejněna vyhláška o zprávě o přezkum, tedy před samotným schválením oddlužení. V rámci toho zcela určitě dojde ke zpeněžení majetku, konkrétně auta, které momentálně vlastním. Ale v průběhu řízení, až do momentu schválení oddlužení a zahájení splácení, se příjmy neodevzdávají. Exekuci jsem neměl, tak se mi z platu prozatím ani nic nesráželo. Podařilo se mi tedy něco málo našetřit. Mohu si tedy za tyto peníze, po vydání rozhodnutí o oddlužení, koupit auto (samozřejmě nějaké starší z bazaru), které mi značně usnadňuje cesty za mým synem, který bydlí s bývalou ženou 100km daleko? Nebude problém v tom, že mi oddlužení schválí a prakticky vzápětí po té, co mi zabaví auto si koupím auto další , byť starší, bazarové? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

doporučuji vše konzultovat s vaším ins. správcem. Srážky ze mzdy Vám doposud nikdo neprováděl, ale v rámci zpeněžení majetkové podstaty Vám mohou být úspory odebrány.