Jaké doklady musím poskytnout insolvenčnímu správci v ČR kromě daňového přiznání?

Dobrý den, měla bych dotaz. V ČR mi běží již třetím rokem insolvenční řízení, správců jsem oznámila výši splátky, kterou mohu měsíčně hradit, příjem činí nějakých 1 300 EUR měsíčně, z čehož mi po zaplacení nutných výdajů jako např. nájemné majiteli bytu, zdravotní pojištění, jízdné do zaměstnání a telefonní paušál, který je pod dlouhodobou smlouvou a něco málo na jídlo, mohu splácet měsíčně na české koruny okolo 6 000 Kč měsíčně. Živnostenský list je vydán úřadem v zahraničí, mám i zahraniční bankovní účet. Co všechno musím dokládat dle českého insolvenčního zákona insolvenčnímu správci kromě každoročního daňového přiznání prosím? Musí se mu posílat i výpisy z účtu nebo stačí jen to daňového přiznání od účetního? Předem děkuji.

Dobrý den,

ins. zákon tyto detaily nestanovuje, vše je na dohodě s ins. správcem.