Můj odvolací proces byl neúspěšný, co dál?

Dobrý den, 4,5 roku jsem splácel insolvenci. Nedostavil jsem se k poslednímu jednání ze zdravotních důvodů, a protože jsem netušil, že se má jednat o zrušení mého oddlužení. Soud oddlužení zrušil, protože mi vznikl nový dluh u VZP a píše i o jiných dluzích u FÚ, což není pravda. V tuto chvíli bylo uspokojeno 28% dluhů, předpokládané uspokojení je 31%. Podal jsem odvolání k Vrchnímu soudu. I když si myslím že má argumentace při odvolání je dost silná, přesto se obávám, že Vrchní soud toto rozhodnutí potvrdí. Je možno poté žádat znovu o oddlužení? Jaké mohly vzniknout úroky během oddlužení z částky cca 750 tis.  Máte nějakou zkušenost s tímto opakováním? Jaká je úspěšnost? Myslíte, že se dá považovat při opakované žádosti tento vzniklý dluh za nepoctivý záměr?

Dobrý den,

v rámci insolvence nesmíte dělat nové dluhy - insolvence Vám tak byla bohužel zrušena pro nový dluh u VZP. O novou insolvenci můžete žádat kdykoliv. Ukončení předchozí insolvence pro nový dluh se nebere jako nepoctivý záměr.