Insolvenční správce chce získat větší odměnu za pojistné plnění? Co dělat v takovém případě?

Dobrý den, jsem v insolvenci od roku 2019. Jsem samoživitelka a v péči mám 3 dcery. V roce 2022 jsem byla skoro rok v pracovní neschopnosti, nemocenská byla něco okolo 18 tis., z toho jsem hradila insolvenční splátky. Teď přišlo pojistné plnění za pracovní neschopnost. Původně mi insolvenční správce řekl, že to spočítají a většinu peněz mi pošlou zpět. Teď najednou, že vše rozpočítají a sami si požádají o větší odměnu. Může to takto udělat? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

za provedení srážek z mimořádného příjmu náleží ins. správci odměna (tabulky přesně stanovují její výši).