Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #21577,Insolvence

1) Co se stane s mojí autem při insolvenci, když ho potřebuji k dojíždění do práce a školky? 2) Budu muset zrušit svůj paušální tarif u Vodafonu při insolvenci? 3) Co se stane s domácí WiFi sítí při insolvenci, když ji potřebuji k výkonu povolání?

Dobrý den, uvažuji o insolvenci, respektive bude asi nevyhnutelná, ale mám k tomu pár otázek: 1) Vlastním vozidlo v aktuální hodnotě cca 60 000 Kč, ale potřebuji ho na dojíždění do práce v kombinaci s odvozem dítěte do školky - autobusem ani vlakem to časově nelze stihnout - školka je od 6:30, zaměstnání mám od 7:30 do 15:30 a školka zavírá v 16:00 - může mi být v tomto případě vozidlo zabaveno? 2) Mám zřízený paušální tarif u Vodafonu, jehož součástí jsou i data, která stejně jako volání potřebuji k výkonu povolání. Bude mi tarif zrušen? 3) Mám zřízený internet (domácí WiFi síť), který taktéž potřebuji k výkonu povolání -zde je dotaz stejný. Děkuji za informaci

Dobrý den,

v rámci insolvence Vám auto může ale nemusí být zpeněženo. Auto nižší hodnoty nutné pro výkon povolání Vám bude pravděpodobně ponecháno. Budete-li za služby nadále platit řádně a včas, nebude mít poskytovatel důvod Vám tyto služby přestat poskytovat.