Co znamená pokračování řízení o zaplacení po skončení insolvence?

Dobrý den, před pár měsíci mi skončila insolvence. Bez problémů, splatil jsem dluhy ve výši, jakou mi určili. Teď mi ovšem přišlo usneseni z okr. soudu, že se pokračuje v nějakém řízení o zaplacení XX Kč a příslušenství. V odůvodnění stalo, že okr. soud řízení přerušil, když krajský soud povolil oddlužení. Usnesením Krajského soudu, soud vzal na vědomí splnění podmínek oddlužení. Soud proto rozhodl o pokračování řízení. Dale tam stalo, že věřitel v průběhu insolvence změnil majitele nebo spadl pod jinou firmu. Mohl bych vědět co to znamená? Pokud vím, tak jsem při návrhu uvedl všechny věřitele a dva se nepřihlásili.

Dobrý den,

jaké řízení u okresního soudu máte na mysli? Pokud se jednalo o dluhy vzniklé před vstupem do insolvence, pak byly tyto dluhy po úspěšně ukončeném osobním bankrotu prominuty a dále je nelze vymáhat. V takovém případě by mělo být toto řízení brzy ukončeno.