Může mi být vrácena finanční odměna z důvodu srážky exekuce?

Dobrý den, chci se zeptat ohledně srážky exekuce z odměn za covid ve zdravotnictví. Ve středu mi byla odeslána právníkem žádost na soud ohledně insolvence, z výplaty mi byla stržena celá částka odměn. Je nějaká šance na návrat finanční za odměny? Děkuji

Dobrý den,

pokud Vám byly peníze strženy před podáním žádosti, použije je exekutor na umoření vašich dluhů. V opačném případě tak učiní ins. správce (v obou případech se tak peníze použijí na splácení vašich závazků).