Insolvence a kontrola účtu, Exekuce a insolvence

Dobry den, kdyz dluznik ukonci radne insolvenci po 5 letech a ma vic jak 30% plneni. Pak posuzuje soud, zda bylo vse v poradku a rozhodne. Chci se zeptat. Diva se soud kazdemu dluznikovi zpetne na jeho ucet za poslednich 5 let a dle toho posuzuje, zda tam nejsou nejake platby co nemají byt? A nebo jen nahodne vybere a nebo to nedela? Dekuji

Dobrý den,

soud dlužníkům účet nekontroluje (to dělá v případě potřeby ins. správce). Soud po uplynutí 5 let rozhoduje o ukončení insolvence na návrh ins. správce. Je to právě ins. správce, který Vás 5 let sledoval a kontroloval plnění podmínek osobního bankrotu.