Jak řešit splácení dluhů během rodičovského příspěvku?

Dobrý den, jsem již dva roky v insolvenci, mám splaceno 52% dlužné částky a nyní jsem těhotná a půjdu na mateřskou dovolenou a poté bude následovat rodičovský příspěvek. Nikde jsem nenašla informaci, jak se řeší, až budu na rodičovském příspěvku ve výši 10 000 Kč a nebude možné mi nic strhávat. Předpokládám, že musím posílat alespoň 1 089 Kč ins. správci, ale musím i něco splácet, takže posílat třeba celkem těch 2 200 Kč? Nikde nemůžu najít srozumitelné vysvětlení toho, jak tohle funguje. Nerada bych, aby mi zrušili insolvenci, kterou dva roky poctivě platím a už jsem za půlkou. Insolvenční správce se mnou nijak nekomunikuje a nemám možnost se ho zeptat. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

u insolvenčních řízení zahájených po 6/2019 je nutné měsíčně splácet min. 2 200 Kč, u starších řízení je podmínkou pro úspěšné ukončení insolvence splacení min. 30% dluhů (což splňujete). Nadále bude třeba hradit měsíční odměnu ins. správce, nicméně i v případě nulových splátek dluhů byste měla osobní bankrot ukončit úspěšně.